Fotograf Gdańsk, Fotografia Portretowa
 » Albumy do zdjęć

Albumy do zdjęć

Albumy do zdjęć

Albumy na zdjęcia, album do fotografii.

Zapraszamy do sklepu internetowego

www.sklep.fokus.com.pl

Foto ramki, albumy do zdjec

lub do naszego salonu w Gdańsku przu ulicy Chlebnickiej 30/32

W ofercie naszego sklepu posiadamy bardzo duży wybór towarów do archwizacji fotografii.

Albumy do zdjęć. Albumy do zdjęć tradycyjne, na przylepce. Albumy do zdjęć kieszeniowe. Albumy samoprzylepne. U nas możesz kupić Albumy ślubne czyli do zdjęć, fotografii ślubnych. Albumy dziecięce a raczej na zdjęci dzieci. Albumy do zdjęć z podróży. W sprzedaży mamy albumy tradycyjne najlepszej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Jakość  gwarantują najlepsze niemieckie firmy od lat specjalizujące się w produkcji tradycyjnych albumów do fotografii. Henzo, Walther, Goldbuch. Prezentujemy też dobrej jakości albumy tradycyjne polskich firm Gedeon, Poldom.

Albumy wszystkie Zobacz ofertę albumów

Albumy do zdjęć podzielone na kategorie

1. Albumy do zdjęć – tradycyjne.

Zdjęcia w takim albumie  przyklejasz za pomocą specjalnych przylepców.

Albumy tradycyjny do zdjęć ma kartonowe karty przekładane pergaminem. Karty mogą być białe, czarne, ecru lub w innym stosownym kolorze. Albumy tradycyjne z czarnymi stronami przekładane są zwykle pergaminem też w czarnym kolorze. Albumy najlepszej jakości , niemieckich firm Henzo, Walther, Goldbuch świetnie nadają się do zdjęć ślubnych, do zdjęć dzieci. Doskonale będą prezentować się w nich Twoje zdjęcia z podróży marzeń… z każdej szczęśliwej i ważnej chwili Twojego życia. Możesz mieć pewność że takie albumy tradycyjne wykonane są bardzo starannie i z najlepszych materiałów. Bezkwasowe strony gwarantują że Twoje fotografie bezpiecznie przetrwają w niezmienionym stanie dziesiątki a nawet setki lat. Do przyklejania zdjęć w albumach tradycyjnych służą specjalne, praktyczne, obustronnie klejące przylepce. Stosując przylepce dobrej jakości Walther, Henzo możesz mieć pewność że Twoje fotografie nawet za kilkadziesiąt lat, nie odkleją się, nie powypadają z albumu i nie pogubią a przylepce nie wpłyną niekorzystnie na stan zdjęć. Kupując tradycyjny album do zdjęć nie musisz się martwić o to czy format Twojego zdjęcia jest odpowiedni do albumu. Pasować będą zdjęcia w formatach mniejszych 6×9 czy 9 x13, 10×15 i te większe 13×18, 15×21 a nawet te 20×30. W albumie tradycyjnym możesz przykleić też zdjęcia te które dała Ci Babcia, te w formatach całkiem nietypowych.  Ograniczeniem jest tylko wielkość strony albumu. W albumach tradycyjnych masz pełną swobodę w opisaniu zdjęć możesz to zrobić pod, nad lub obok zdjęcia.

Album_tradycyjny_do_zdjec_henzo_walther (46) Zobacz ofertę albumów tradycyjnych

2. Albumy do zdjęć – kieszeniowe.

Zdjęcia w takim albumie wkładasz pod przeźroczystą folię.

Zaletą albumów kieszeniowych jest to że zdjęcie które do niego włożysz możesz zawsze wyjąć. Zaletą jest prostota i łatwość z jaką zdjęcia w nim umieszczasz. Z naszej oferty możesz wybrać taki album kieszeniowy jaki potrzebujesz. na format 9×13, 10×15, 13×18, 15×21. Na 24 zdjęcia na 36 zdjęć na 100 zdjęć na 200, 300 lub 500 zdjęć. Możesz umieścić w nim zdjęcia z wesela, zdjęcia z wakacji tak aby w jednym albumie kieszeniowym był określony temat. Możesz też zlecać wydrukowanie w zakładzie fotograficznym po kilkanaście zdjęć z ważnego wydarzenia i chronologicznie je do albumu kieszeniowego wkładać. Albumy kieszeniowe nie mają lub mają możliwość wykonania opisu, przy zakupie sprawdź to, taki opis możesz wykonać na dołączonych papierowych paseczkach które wkładasz między zdjęcia lub na kartce albumu obok zdjęcia. Strony albumów kieszeniowych mogą być szyte lub klejone. Tanie albumy klejone po jakimś czasie, tak jak tania książka, mogą się porozklejać i strony albumu będą nam fruwać po mieszkaniu, w takim przypadku trudno nie pogubić ważnych zdjęć.  Kupujmy więc albumy najlepszych, sprawdzonych firm Henzo, Walther, Goldbuch, Gedeon, Poldom te dają nam większą pewność że przetrwają w całości. Albumy kieszeniowe szyte są trochę droższe od tych klejonych ale też i obawa przed tym że się rozlecą po latach jest mniejsza.

albumy_do_zdjec_10x15 Zobacz ofertę albumów kieszeniowych

albumy do zdjęć 10×15

albumy do zdjęć 10×15 do 100 zdjęć

albumy do zdjęć 10×15 do 200 zdjęć

albumy do zdjęć 10×15 do 300 zdjęć

Albumy-na-300-zdjec-10x15

Piękna seria solidnej jakości, szytych albumów kieszeniowych na 300 zdjęc 10×15. Zalety albumów to klasyczny wygląd, okładka z wysokiej jakości ekoskóry, solidne wykonanie, miejsce na opis zdjęć.  Te albumy spełnią oczekiwania osób lubiących dobry styl i najlepszą jakość

albumy do zdjęć 10×15 do 500 zdjęć

albumy do zdjęć 9×13

4. Albumy do zdjęć ślubnych.

Fotografie ślubne to jedne z najważniejszych fotografii w naszym życie. Wykonanie ich zlecamy często profesjonalnym fotografom. Warto dobrze przemyśleć w jaki sposób je będziemy przechowywać. Czy ta forma którą akurat wybraliśmy jest dla naszych zdjęć najlepsza? Czy album z Biedronki po latach się nie rozpadnie, czy zdjęcia sie nie poodklejają i nie pogubią. Czy po latach otwierając strony naszego albumy nie zauważymy nieprzyjemnych zmian na zdjęciach. Zadbaj o to by Twoje ślubne fotografie znalazły godne miejsce w albumie najlepszej jakości firmy Henzo, Walther, Golduch, miedzy bezkwasowymi bezpiecznymi stronami.

Album_tradycyjny_do_zdjec_henzo_walther (43) Zobacz ofertę albumów ślubnych

5. Albumy do zdjęć dzieci.

Nasze dzieci stanowią główny temat naszych zdjęć. Fotografujemy je niemal od momentu poczęcia gdy jeszcze są w brzuszku mamy. Gdy się rodzą, gdy wzrastają. Pamiętamy…, każda chwila radości dziecka to też nasza chwila szczęścia. Bardzo warto te chwile poukładać sobie w albumie do zdjęć dobrej jakości Henzo, Walther, Goldbuch, Gedeon, Poldom.

Albumy_do_zdjec_dzieci Zobacz ofertę albumów na zdjęcia dzieci.

Po albumy do zdjęć zapraszamy do naszego sklepu Foto Fokus Fotograf Gdańsk ulica Chlebnicka 30/32     tel.583010431 mail; fokus@fokus.com.pl

Fokus Fotograf Tadeusz Wyszyński 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Nasze Tagi: #fotografgdansk, #fotografiaportretowa, #zdjeciedodowodu, #zdjeciedopaszportu, #zdjeciedocv, #fotografiaslubna Up
Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Google+
okienko zniknie za 10 sekund